Žurnālistu akreditācija festivālam “Laima. Rendezvous. Jūrmala” turpināsies līdz 3.jūlijam

Žurnālistu akreditācija festivālam “Laima. Rendezvous. Jūrmala – 2018” turpināsies līdz 3.jūlijam. Par akreditācijas piešķiršanu pieteikumus iesniegušie mediju pārstāvji tiks informēti ne vēlāk kā 6.jūlijā, informē festivāla producente Elita Mīlgrāve.

Lai iesniegtu akreditācijas pieteikumu, plašsaziņas līdzekļa pārstāvim līdz 3.jūlijam ir jāaizpilda forma, kas pieejama šajā saitē: https://goo.gl/forms/R2U69IQFxTSMzPFA2

Aizpildot formu, žurnālistam ir jāizlasa un rakstiski jāpiekrīt festivāla Akreditācijas noteikumiem. Parakstītu Akreditācijas noteikumu eksemplāru (attēlu) ir jāpievieno pieteikuma iesniegšanas formai.

Akreditācija žurnālistiem tiek piešķirta uz festivāla norises laiku (no 2018.gada 19.jūlija līdz 22.jūlijam). Lūdzu, pievērsiet uzmanību tam, ka izskatīšanai tiek pieņemta tikai pilnībā aizpildīta akreditācijas Pieteikuma forma.

Atgādinām, ka festivālā “Laima. Rendezvous. Jūrmala – 2018” piedalīsies šādi mākslinieki: Filips Kirkorovs, Andrejs Makarevičs, Uma2rman, Lolita, Verka Serdjučka, Aņi Loraka, Sunsay, Artūrs Pirožkovs, Hibla Gerzmava, Jeļena Vaenga, Grigorijs Lepss, Intars Busulis, Mario Biondi, Nino Katamadze, grupa Dagamba, Ballet Freedom un daudzi citi.

Priecāsimies jūs satikt vasaras svarīgākajā muzikālajā randiņā!