“Noskaņojuma krāsa – Laima!” – festivālā “Laima. Rendez-Vous. Jūrmala-2018” uzstājās Kirkorovs un Doļina

Sestdien, 21.jūlijā, festivāla “Laima. Rendez-Vous. Jūrmala-2018” patīkami pārsteidza Larisas Doļinas uzstāšanās – tas, ka soliste pēc īpaša Laimas uzaicinājuma ieradās uz pasākumu, tapa zināms tikai iepriekšējā vakarā. Tikmēr populārās mūzikas zvaigzne Filips Kirkorovs citu dziesmu starpā izpildīja savu vislielāko hitu “Noskaņojums krāsa – zilā” (“Цвет настроения синий”), stāsta pasākuma producente Elita Mīlgrāve.

“Festivālā tiek dziedātas pašas pieprasītākas dziesmas un nav nekā neiespējama – lūk, Kirkorovs Jūrmalā nodziedāja savu visaktuālāko hitu, kas “Youtube” skatīts 39 miljonu reižu, bet estrādes un džeza soliste duetā ar Laimu izpildīja “Mēs ar tevi dejosim” (Римские каникулы), turklāt viena mēģinājuma laikā iemācoties vārdus latviešu valodā,” uzsver Mīlgrāve.

Tikmēr Laima, uzrunājot publiku, pateicās par viņu ierašanos festivālā. Katrs mūsu nākamais koncerts ir citādāks. Mums ir ļoti daudz viesu, dažus no viņiem neesam sastapuši jau vairākus gadus,” teica Laima. Līdzīgi kā citas festivāla dienas, arī sestdien skatītāju zāle bija pilna.

Savukārt “Viada” valdes locekle Inese Ulmane pauda, ka šā festivāla galvenā īpašība, kas to atšķir no citiem pasākumiem, ir tā neaizmirstamā atmosfēra, daudzveidība un nemitīgā attīstība. “Mēs lepojamies, ka varam atbalstīt tik vērienīgu un nozīmīgu notikumu,” tā Ulmane.

Koncertā uzstājās Aija Andrejeva, Intars Busulis, Jānis Stībelis, Aleksandrs Panajatovs, moldāvu grupa “DoReDos”, muzikālā leibla “Black Star” spilgtā pārstāve, Rīgā dzimusī Dana Sokolova, Markus Riva, Roberto Kel Torres, “Instagram” zvaigzne – oriģinālā Maniža un pasaulslavenā akardeoniste no Rīgas Ksenija Sidorova. “Ar vokālajām spējām apdāvinātais pianists” – tā temperamentīgo gruzīnu solistu un televīzijas šova “Balss” dalībnieku Ači Purceladzi pieteica Intars Busulis, bet par noslēpumaino dziedātāju Shain Lee, kura valkā ekstravagantas brilles, viņš jokoja, ka “viņa pasauli redz citādāk”.

“Hitu vakars” noslēdzās ar leģendāro dziesmu “Versināža” Laimas, Intara Busuļa un Jāņa Stībeļa izpildījumā.

“Laima. Rendenz-Vous. Jūrmala-2018” turpināsies līdz 22.jūlija. Svētdien ir gaidāms krāšņs festivāla noslēgums “Grand Gala”, kurā uzstāsies – Hibla Gerzmava, Filips Kirkorovs, Rodrigo Fomins, Emins, Jeļena Vaenga, Vera Brežņeva, Lauris Reiniks, Dža Halibs, “DaGamba”, Jānis Stībelis un “Ballet Freedom”

Festivāla atbalstītāji: Jūrmalas pilsēta,Rīgas Tirdzniecības Osta, VIADA Baltija, Rietumu banka, Jurmala Golf Club and Hotel, AirBaltic, restorāns “Laivas”, “Lighthouse”, Laima Lux, 36. līnija, Pegasa Pils.