Laimas Vaikules festivāla otrā diena: “Mīlestības vakars” ar labu humoru

Piektdien, 20.jūlijā, notika otrais festivāla “Laima. Rendezvous. Jūrmala – 2018” koncertu vakars. Valdīja emociju daudzveidība, piemēram, pirmajā daļā, pateicoties populāriem humoristiem, zāle aizrautīgi smējās, pastāstīja festivāla producente Elita Mīlgrāve.

“Vakars bija vienkārši burvīgs. Vienmēr satriecošā Laima noteica toni, grupas “Mountain Breeze” un “Sunstroke Project” uzturēja romantisko noskaņojumu, jaudīgais ukraiņu solists Sunsay piešķīra papildu emocijas, Semjons Sļepakovs un Marina Kraveca visus uzjautrināja, bet neatkārtojamā Nino Katamadze vienkārši atnāca un nozaga visiem skatītājiem sirdis,” atklāja Mīlgrāve.

Katamadze tik tiešām pārsteidza, jo skatītāji viņai aplaudēja stāvot kājās. “Laima – Jūs piešķirat šai vietai piešķir šo unikālo sajūtu,” tā gruzīnu dīva sveica festivāla iniciatori. Īpašu ažiotāžu zālē izraisīja liriskā gruzīnu dziesma “Suliko” džeza versijā, ko izpildīja Katamadze.

Iespējams, viens no festivāla emocionālākajiem brīžiem bija Andreja Makareviča uzstāšanās – viņa populārais hits “Nav vērts liekties mainīgās pasaules priekšā”, kā arī dziesma “Trīs logi”, kuru leģendārais rokeris izpildīja kopā ar Laimu.

Vakara otrā daļa sākās ar dziesmu “Es tikai smejos”, kuru kopā izpildīja Laima Vaikule un Jānis Stībelis. Pēc tam uzstājās Lolita, kas dziedāja hitus “Raņevska” un “Titāniks”, nerātnu noskaņojumu papildināja arī Laimas un Artūra Pirožkova kopīgā dziesma “Plombīrs uz kociņa”. Skatītāji ļoti sirsnīgi sagaidīja vienu no šā vakara spilgtākajiem priekšnesumiem, kura centrā bija spilgtā Verka Serdjučka, ka ar savu aktīvo uzstāšanos pārņēma visu Dzintaru koncertzāli, liekot skatītājiem ejās dejot!

Festivāls noslēdzās ar Laimas leģendāro dziesmu “Vēl nav vakars”, kuru festivāla idejas autore izpildīja kopā ar Jāni Stībeli un Intaru Busuli.

Festivālā ir pārstāvētas šādas valstis: Kuba, Itālija, Baltkrievija, Lietuva, Igaunija, Moldova, Ukraina, Krievija, Kazahstāna, Latvija, Gruzija, Tadžikistāna un Vācija. Gan skatītāji, gan festivāla partneri uzslavē pasākuma plašo vērienu un starptautisko nozīmi.

“Rietumu banka un labdarības fonds atbalsta festivālu kopš tā dibināšanas brīža. Tādēļ mums kā nosacītiem “krustvecākiem” ir ļoti patīkami redzēt, kā festivāls aug, attīstās, kā ar katru gadu palielinās skatītāju interese. Jau pašā sākumā tika uzstādīta ļoti augsta profesionālā latiņa, turklāt tā nemitīgi turpina aug – taču tas nav vienkārši, ievērojot aizvien lielāko pasākuma vērienu,” saka Rietumu bankas labdarības fonda valdes priekšsēdētāja Inga Šīna.

Festivāla atbalstītāji: Jūrmalas pilsēta,Rīgas Tirdzniecības Osta, VIADA Baltija, Rietumu banka, Jurmala Golf Club and Hotel, AirBaltic, restorāns “Laivas”, “Lighthouse”, Laima Lux, 36. līnija, Pegasa Pils.