Festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala – 2018” uzstāsies Aņi Loraka

Šovbiznesa zvaigzne no Ukrainas, dziedātāja Aņi Loraka uzstāsies vasaras galvenajā mūzikas pasākumā – festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala – 2018”. Loraka uz koncertzāles “Dzintari” skatuves uzstāsies pirmajā festivāla dienā “Atklāšana”, ziņo festivāla producente Elita Mīlgrāve.

“Duetā ar Aņi Loraku mēs esam uzstājušies dažādās vietās – Sanktpēterburgā, Maskavā un Kauguros Jūrmalā,” stāsta vēl viens festivāla dalībnieks Intars Busulis, kurš ir Lorakas dueta partneris dziesmā „Зеркала”. “Dīvas statusu Aņi Loraka ieguvusi pelnīti – viņa spēj piepildīt stadionus, sniedz vienreizējus šovus, viņa ir ļoti skaista… un, neskatoties uz to visu, viņa ir lielisks cilvēks, ar kuru ir ļoti viegli sastrādāties. Starp citu, viņas balss diapazons ir 4,5 oktāvas.”

Busulis norāda, ka arī šajā gadā festivāla skatītāji varēs sagaidīt kopīgu dziesmu ar Loraku: “Ceru, ka “Laima Rendezvous” man atkal būs iespēja dziedāt duetā ar Aņi. Nezinu, vai izdosies izpildīt „Зеркала”, ja tur būs šīs dziesmas īstais izpildītājs Grigorijs Ļepss, jo viņš noteikti pats gribēs to nodziedāt kopīgi ar viņu… taču es ļoti ceru uz kādu kopīgu dziesmu, jo viņa ir ļoti labs dueta partneris. Mēdz būt tā, ka nodziedi ar kādu kopā dziesmu un to aizmirsti. Bet ar Aņi tā nav!”

Aņi Loraka tiek uzskatīta par apburošāko un romantiskāko Ukrainas estrādes zvaigzni. Viņa iekļauta starp TOP 100 pasaulē seksīgākajām sievietēm. Viņas krāšņais šovs “Dīva”, kas uzvests šogad, kļuvis par vienu no dārgākajiem un efektīgākajiem uzvedumiem, ko pieredzējis Maskavas Olimpiskais komplekss – Maskavā vērienīgākā koncertu un pasākumu norises vieta.

„Aņi Loraka ir ļoti plastiska māksliniece, viņa ļoti labi kustas un satriecoši dejo. Ņemu piemēru no viņas – arī man tagad ir vairāki koncertu numuri, kuros režisors arī liek izrādīt plastiku, dejošanas prasmes… negribētos jau to pieminēt, taču nākas līdzināties cilvēkiem, kuri ir uz pusi jaunāki par mani,” komentē Busulis.

Mākslinieces īstais vārds ir Karolīna. Kā “Aņi Loraka” viņa kļuva pazīstama pēc tam, kad piedalījās populārās televīzijas programmas konkursā “Rīta Zvaigzne”. Šajā konkursā jau bija pieteikta cita dziedātāja ar vārdu Karolīna, tāpēc māksliniecei nācās iziet no šīs situācijas, savu vārdu uzrakstot no otras puses. Tā arī radās pseidonīms Aņi Loraka.

Deviņpadsmit gadu vecumā meitene ieguva Ukrainas nopelniem bagātās mākslinieces titulu, kļūstot par visjaunāko dziedātāju, kas to saņēmusi. Dziedātājas kontā ir otrā vieta “Eirovīzijas” konkursā, desmit albumi, divi singli, biogrāfiska videofilma un 23 videoklipi.

Festivāla atklāšanā 19. jūnijā bez Lorakas uzstāsies arī Laima Vaikule, Uma2rman, Mario Biondi, Tamāra Gverdciteli, Katrīna Gupalo, Elīna Nečajeva, Ballet Freedom, Intars Busulis, Nastja Kamenskih, Mila Nitiča, Ņikita Aļeksejevs, Kadnay un Roberto Kel Torres.