Jaunumi

Festivāls Laima Rendezvous Jūrmala 2020 notiks no 24. līdz 26.jūlijam – organizatori aicina biļetes iegādāties savlaicīgi

“Ikgadējais starptautiskais mūzikas festivāls “Laima Rendezvous Jūrmala” nākamgad notiks jau sesto reizi un tiks aizvadīts trīs dienas – no 24. līdz 26. jūlijam,” stāsta galvenā producente Elita Mīlgrāve.

Sākotnēji bija plānots festivālu aizvadīt nedēļu agrāk, tomēr, uzzinot, ka mūsu koleģiem – jaunajam simfonisko orķestru festivālam RĪGA JŪRMALA, kura programma tiks atklāta jau drīzumā, – tie datumi ir principiāli svarīgi, lai varētu uzaicināt uz Latviju pasaulslavenus dalībniekus, mēs esam piekrituši pārcelt Laima Rendezvous Jūrmala par nedēļu vēlāk,” informēja Mīlgrāve.

“Mēs ceram, ka Laimas festivāla fani neņems ļaunā izmaiņas, un atvainojamies par sagādātajām neertībām tiem, kuri jau iegadājušies biļetes. Visas iegadātās biļetes ir derīgas, un atbilst nākošās nedēļas dienām!”, pasvītroja producente. 

“Esam pateicīgi Laima Rendezvous Jūrmala komandai un personīgi Laimai Vaikulei par pretimnākšanu,” saka festivāla izpilddirektore Zane Čulkstēna. “Tikai kopīgi sadarbojoties varam nodrošināt, ka Latvijas daudzveidīgais un kvalitatīvais kultūras un mākslas piedāvājumus pieejams ikvienam. Novēlam organizatoriem veiksmīgu jaunās Laima Rendezvous Jūrmala gatavošanās sezonu!”.

Lielākais popmūzikas festivāls, kuru veido neatkārtojamā estrādes dīva Laima Vaikule, norisināsies no 24. līdz 26.jūlijam un kā ierasts pulcēs uz Dzintaru koncertzāles skatuves vairākus desmitus populāru mākslinieku no dažādām valstīm. Tā kā uz šī gada festivāla noslēguma koncertu biļetes tika izpārdotas gandrīz mēnesi pirms tā norises, organizatori aicina uz nākamā gada Laima Rendezvous Jūrmala festivālu tās iegādāties savlaicīgi.

 

Dalībnieku pieteikšanās forma

Brīvprātīgo akreditācijas forma

Piesakies brīvprātīgo darbam festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala” un palīdzi tapt vienam no vērienīgākajiem un košākajiem pasākumiem Latvijā.

Mediju pārstāvju akreditācijas veidlapa starptautiskajam mūzikas festivālam “Laima Rendezvous Jūrmala 2019” (18. -21. jūlijs)

Mediju pārstāvju akreditācija notiek līdz 2019. gada 1. jūlijam.

Bilde ir pārāk liela, bildes izmērs nedrīkst pārsniegt 15MB