Jaunumi

Festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala 2019” ar ovācijām aizvadīta “Jūrmalas diena”

Piektdien, 19.jūlijā, norisinājās Starptautiskā mūzikas festivāla “Laima Rendezvous Jūrmala 2019” otrā diena, kura saukta par “Jūrmalas Dienu” – par godu slavenai kūrortpilsētai, kas šogad svin savu jubileju.

Jūrmala ir mūsu mīļākā pilsēta – vienmēr ir kopā ar mums un vienmēr atbalsta!”, – uzsvēra festivāla dibinātāja Laima Vaikule, atklājot koncertu. Vakara vadītājs Intars Busulis norādīja, ka pilsēta un festivāls ir cieši saistīti, jo pat nosaukumā “Laima Rendezvous Jūrmala” ir vārds “Jūrmala”.

Festivāla tituldziesmu – hitu “Randevu” – Laimai un Intaram šajā vakarā palīdzēja dziedāt vokālā grupa Framest, kura virtuozi izpildīja arī neapolitāņu kompozīciju “O sole mio”. Kolektīvs no Latvijas, tāpat kā visi festivāla mākslinieki, dziedāja dzīvajā izpildījumā, Laimas multi-instrumentalā orķestra pavadījumā.

Apburošais Roberto Kel Torres izpildīja dziesmu Besare, tāpēc Intars Busulis nosauca viņu par “ne tikai Kubas zelta balsi”. Intars Busulis publiku priecēja ar savu lirisko hitu “Debesis”, savukārt populārā Krievijas dziedātāja Aļona Sviridova, kas šogad pievienojās festivālam pirmo reizi, priecējot savus pielūdzējus, izpildot divas dziesmas.

Latviešu dziedātāji Samanta Tīna un Davids Kalandija izpildīja duetu I want you back, bet Aija Andrejeva kopā ar Uzari no Baltkrievijas dziedāja, kā pieteica vakara vadītājs Busulis, “dziesmu mīlestības valodā – baltkrievu valodā”. Populārais dziedātājs Aleksandrs Panajotovs uzstājās ar divām savām kompozīcijām.

Elegants duets ar burvīgu enerģētiku!” – tā Intars iepazīstināja ar Aļonu Sviridovu un Sergeju Mazajevu, kuri izpildīja kopīgu dziesmu. Mazajevs atsevišķi nodziedāja savus rok-hitus “Uz redzēšanos, mamma!” un “Mocarts”.

Koncerta otrā daļa tika atklāta ar Vaikules un Busuļa kopdziesmu “Jūrmala”, atkal norādot uz neatvairāmās festivāla pilsētas Jūrmala jubileju.

Pirms nākamā dueta uzstāšanās, Laima vērsās pie publikas zālē: “Interesanti, kura no divām dziedātājām, kuras šobrīd parādīsies uz skatuves, patiks jums vairāk? Lūgšu jūs salīdzināt, kurai ir vairāk šarma un valdzinājuma”!. Tad uzstājās dziedātājas-dvīņumāsas Anna Maria ar dziesmu angļu valodā My road.

Grupai Vougal, kuru Laima uzaicināja uz festivālu pēc spilgtās uzstāšanās konkursā OK Live “Odnoklassniki” portālā, sekoja popzvaigzne Jūlija Kovaļčuka. “Jūlija Kovaļčuka uzlaboja jūsu garastāvokli, bet mans uzdevums kā vīram ir to sabojāt!” – jokoja Aleksejs Čumakovs. Asprātīgais šovmenis nodziedāja trīs dziesmas, kā arī kopīgo duetu ar Jūliju.

Gruzijas dīva Nino Katamadze vienā mirklī pārņēma zāli ar savu enerģētiku, jau pēc pirmās dziesmas izraisot zālē aplausu vētru. “Liekas, esmu mājās”, atzīmēja Katamadze no “Rendezvous” skatuves skatītājiem. Dziesma “Suliko” džeza aranžējumā tika sagaidīta ar gaviļu saucieniem no zāles un pavadīta ar ilgiem aplausiem. “Paldies, mīļā Laima, par svētkiem!” – teica Katamadze, kāpjot nost no skatuves.

Andris Ērglis, kuru Busulis raksturoja kā “vispopulārāko latviešu dziedātāju”, izpildīja savu lielāko hitu dziesmu Ripoja akmens.

Krievijas estrādes superzvaigzne Stass Mihailovs un Laima Vaikule prezentēja jaunu kopdziesmu, bet pēc tam Mihailovs nodziedāja vairākas no savām populārākajām dziesmām.

Tālāk sekoja ‘Jūrmalas dienas” fināls, kas pulcēja visus māksliniekus uz Dzintaru koncertzāles skatuves ar kopdziesmu dziesmu “Randevu”.
Daudz laimes dzimšanas dienā, Jūrmala!

Dalībnieku pieteikšanās forma

Brīvprātīgo akreditācijas forma

Piesakies brīvprātīgo darbam festivālā “Laima Rendezvous Jūrmala” un palīdzi tapt vienam no vērienīgākajiem un košākajiem pasākumiem Latvijā.

Bilde ir pārāk liela, bildes izmērs nedrīkst pārsniegt 15MB

Mediju pārstāvju akreditācija sāksies 2020.gada maijā.

Mediju pārstāvju akreditācijas veidlapa starptautiskajam mūzikas festivālam “Laima Rendezvous Jūrmala 2019” (18. -21. jūlijs)

Mediju pārstāvju akreditācija notiek līdz 2019. gada 1. jūlijam.

Bilde ir pārāk liela, bildes izmērs nedrīkst pārsniegt 15MB